Wyczekiwany punkt.

• autor: ..., 2013-10-19 13:43

nowa-galeria-5061531.jpg nowa-galeria-5061532.jpg nowa-galeria-5061533.jpg

Nasze dziewczęta wychodząc na boisko, były pewne siebie i zdeterminowane a to wszystko dlatego, iż wiedziały na co stać przeciwniczki. Był to jeden z dwóch najważniejszych meczy dla naszych Pań. Pierwszą połowę jednak zdecydowanie prowadziła drużyna przeciwna, praktycznie cały czas działo się coś pod naszą bramką, jednak poprzez niedopracowane strzały bądź złe podania nie udało im się nic ugrać. Sytuacje naszych perełek w tej połowie można by było na palcach jednej ręki zliczyć, nie potrafiłyśmy rozgryźć rywalek. Mimo tego wszystkiego jednej z naszych zawodniczek - Patrycji Grzelik "udało się" zdobyć żółtą kartkę-niesłusznie, była to 40 minuta, sędzia postanowił przedłużyć połowę aż o 5 minut. .  Po pierwszej połowie dziewczęta zeszły z boiska z wynikiem 0:0, broniły bramki jak lwice ;).

Druga połowa... i tu dopiero się działo...z nową krzepą nasze "PEREŁKI" wpadły na boisko i zdecydowanie zaczęły ustawiać sobie rywalki jak tylko chciały, to my prowadziłyśmy w tej części meczu, co było znacznie widać. Tym razem akcje rywalek na naszej stronie policzyli byśmy na jednej ręce. W 64 minucie sędzia postanowił obdarować kolejną damę tym razem z przeciwnej drużyny żółtą kartką, dodam że jedną z lepszych zawodniczek Zduńskiej Woli. Zaraz po tym nasz trener J.Rykała zarządził zmianę, z boiska zeszła Anna Pilecka zastąpiła ją Żaneta Szumigaj. Chwilę po zmianie doszło do faulu w polu karnym na naszej napastniczce Aleksandrze Kwiatkowskiej, sędzia jednoznacznie podyktował czerwoną kartkę dla golkipera Pogoni a dla nas rzut karny, wyszłyśmy na tym bardzo dobrze, do rzutu z pełnym skupieniem, a także precyzją podszedł nasz kapitan- P. Grzelik, rzut ten spowodował, że wyszłyśmy na prowadzenie 1:0, przy czym obudziła się wielka euforia na trybunach. To od 68 minuty zaczęła się największa walka. PTC Pabianice miało jeszcze wiele okazji do strzelenia bramek w tej połowie, było wiele rzutów wolnych, jednak zawsze troszkę brakowało aby był gol. Na stadionie panowała wielka radość z tego, że prowadzimy, a do końca zostało zaledwie 12 minut, jednak przez ten czas może się wiele wydarzyć i tak też się stało, przeciwniczki odbierając nam piłkę minęły wszystkie nasze zawodniczki z obrony i oddały strzał na bramkę, któremu Magdalena Kociołek nie podołała. W 78 minucie na boisku w zamian za Andżelikę Błoch pojawiła się mała i zwinna Karolina Karpińska. W tym meczu nic więcej nie udało nam się wskórać. Jesteśmy bardzo zadowolone z siebie, lecz chcemy jeszcze więcej, Liczymy, że kolejny mecz z Pisią Zygry okaże się naszym pierwszym triumfem, po kolejnym meczu nasze drogie Panie doszły do wniosku że po raz -enty druga polowa idzie im znacznie lepiej ;) Myślę, że najwyższa pora na małe sukcesy.

autor: andzela03 2013-10-19 19:42:12

Profil andzela03 w Futbolowo pięknie opisane :DDD

autor: roksa100 2013-10-19 21:56:07

Profil roksa100 w Futbolowo ;)

autor: ~krystek 2013-10-20 14:04:24

avatar Gratulacja dziewczyny! ogladalem mecz i niezla gra byla, uwazam, ze i tak je rozwalilyscie! wszystkie bylyscie dobre, ale najbardziej podziwialem dziewczyny z nr 8,2,15,11,6 i bramkarz swietnie!