Przegrana w wyniku, wygrana w głębi serca

• autor: roksa100, 2013-09-05 18:48

PTC Pabianice 0:3 Kotan Girls Ozorków

Pierwszy mecz za nami !

Dziewczęta z PTC Pabianice zaprezentowały nam jak wielki rezultat można osiągnąć po 3 miesiącach solidnych treningów . Przywitały na swoim boisku Kotan Girls Ozorków, bardzo miło- pozwalając im wygrać 3:0. Był to pierwszy mecz dziewczyn, spotkanie zapowiadało się ogromną szansą dla naszych zawodniczek, jednak już pod koniec pierwszej połowy okazało się być coraz gorzej, w ostatnich minutach pierwszej części meczu drużyna przeciwna zyskała przewagę jedną bramką, mimo to nasze dziewczęta do samego końca starały się walczyć. Muszę przyznać, że pierwszą połowę dziewczyny z PTC nie "usiadły na laurach", biegały ile tylko "Bozia" siły dała, obrona nie zawodziła. Na boisku było wiele nerwów, jednak wszystkie zostały uspokojone przez przemiłą sędzinę. Drużynie PTC bardzo brakowało sytuacji podbramkowych, ich przeciwniczką niestety nie, w ataku zdecydowanie to one lepiej sobie radziły. Już w trakcie pierwszej połowy brzydko mówiąc nasze Perełki wyeliminowały swoje dwie rywalki- jedną odwieziono karetką do szpitala, niestety Kotan był przygotowany na takie sytuacje i posiadał rezerwę co spowodowało zmianę w drużynie Ozorkowa. Po tak emocjonującej połowie nastąpiła wyczekiwana przerwa, którą umiliła nam muzyka . Wchodząc na boisko po raz drugi, miałyśmy jeszcze więcej siły energii i motywacji aby dalej grać i coś zdziałać, niestety nie udało się, od samego początku przeciwniczki miały nad nami przewagę, w drugiej połowie meczu zdecydowanie one dominowały udało im się zdobyć aż dwie bramki. W 55 minucie meczu doszło do zmiany w naszej drużynie, Anetę Przesmycką zastąpiła Natalia Forc na której dziewczyny z Ozorkowa fauli sobie nie oszczędzały. Kolejną zmianą jaka została dokonana przez trenera Rykałe była zmiana Katarzyny Kacprzak, która dobrowolnie o to poprosiła była to 60 minuta. I ostatnią zmianą dokonaną w zespole PTC, była zmiana Andżeliki Błoch na najmłodsza zawodniczkę Karolinę Karpińską. Myślę, że jeszcze wiele pracy przed drużyną ale już widać postępy i wielki progres, jak tak dalej pójdzie dziewczyny może nie w tym sezonie, ale w następnym mają szansę zajść bardzo wysoko. Na wielką pochwałę zasłużyła sobie mistrzyni klatki - Magdalena Kociołek, która spowodowała, że przegrałyśmy 3:0 a nie 10:0, za co zespół jest jej bardzo wdzięczny. Wielkim zaskoczeniem i chyba jednoznacznie najlepszym zawodnikiem meczu została Ola Kwiatkowska, która jest z nami od bardzo niedawna, a ma wiele do zaoferowania, brała czynny udział w meczu, towarzyszyła Patrycji Grzelik w wielu asystach ;) nie obeszło się także bez wielu śmiesznych sytuacji, a mianowicie leżącej sędzi, czy też przeciwniczki latającej z kartkami .;). BYŁO WESOŁO !

W imieniu dziewczyny, bardzo dziękujemy trenerowi i wszystkim przybyłym kibicom, a także zapraszamy już na kolejny mecz, który odbędzie się w niedzielę (8.09.13r) na stadionie PTC Pabianice o godzinie 11:00

Skład drużyny PTC Pabianice: Patrycja Grzelik, Ola Kwiatkowska, Andżelika Błoch ( Karolina Karpińska), Aleksandra Piątkowska, Roksana Jakóbczak, Aneta Przesmycka (Natalia Forc), Anna Pilecka, Martyna Łagowska, Sylwia Patykowska, Katarzyna Kacprzak ( Natalia Miszewska), Magdalena Kociołek .